Szkolne święto Dzień Edukacji Narodowej w płońskiej Jedynce tradycyjnie już świętowali wspólnie uczniowie i pracownicy szkoły. Dzieciaki z wychowawcami klas odwiedziły płońskie kino, by wspólnie zrelaksować się podczas oglądania filmu familijnego. Kolejna odsłona naszego święta edukacji miała miejsce w hali sportowej szkoły, gdzie odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klas 3a i 6a.

Życzeniom i kwiatom, towarzyszyła radość ze wspólnego spotkania społeczności szkolnej, co z powodu remontu budynku szkoły jest ostatnio dość trudne. Było wesoło i gwarnie w szkole przy ul. Wolności. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku dla dzieci i dorosłych. Radzie Rodziców naszej szkoły dziękujemy za docenienie naszej pracy i finansową pomoc w organizacji dzisiejszego święta. Wszystkim dziękujemy za piękne życzenia i kwiaty.